Agnieszka Telega

Agnieszka Telega

Trener, konsultant

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, w Poznaniu. Ukończyła Szkołę Trenerów Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA oraz studia podyplomowe w zakresie Psychologii Transportu.
Obszary jej specjalizacji szkoleniowej to kompetencje menedżerskie, sprzedaż i negocjacje oraz szkolenia z obszaru HR. Jako konsultant ma doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu Systemu Zarządzania Kompetencjami, systemów okresowych ocen pracy, badania satysfakcji pracowników, tworzenia systemów motywacji finansowej oraz budowania oraz oceny profili kompetencyjnych i metodologii badania kompetencji do celów rekrutacji i rozwoju.
Posiada wieloletnie doświadczenie w strukturach sprzedażowych, polskich i międzynarodowych firm. Pracowała na stanowiskach od handlowca po Key Account Managera w branży teleinformatycznej.
Pracowała w projektach:
• Tajemniczego klienta dla branży sportowej oraz budowlanej
• Doradztwa i oceny kompetencji Przedstawicieli Handlowych
• Audytu strategicznego
Jako Trener pracuje od 2003 roku. W tym czasie zrealizowała ponad 3000 godzin szkoleń oraz coachingów. Posiada doświadczenie w realizacji szkoleń m.in. dla Banków Spółdzielczych, PCC Autochem sp. z o., Mars Polska sp. z o.o., Grupa Allegro, Kolporter sp. z o.o. SKA, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, ARiMR, NFZ o/wielkopolski, PGE GiEK SA o/Elektrociepłownia Rzeszów i wielu innych.
Odbiorcami jej szkoleń są pracownicy korporacji, urzędów, instytucji państwowych.
Jest biegłą sądową z obszaru mobbingu, przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu.